На стадіоні «Колос» райцентру Горохів невідомі поламали крісла.
Вандали вирвали з рядів шість пластмасових стільців, пише ІА ВолиньPost.
І це – не перше варварство на спортивній арені району. Два тижні тому шкідники так само цинічно пошкодили п’ять стільців на трибуні.
До слова, їх, зручні і яскраві, вартістю приблизно 400 гривень за один, спортивна еліта району на чолі з головою районної ради Тарасом Щерблюком замовляла аж у Харкові.
З часу, відколи районна влада реконструювала місцевий стадіон «Колос», минув лише рік.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
В'їзд на Шацькі озера стане платним
9 Червня 2026
У шпиталі помер гранатометник з Волині Юрій Більшевич
9 Червня 2026
На Донеччині загинув захисник з Волині Олексій Семенович
8 Червня 2026
На Волині з шиї жінки дістали 8-сантиметрового паразита
8 Червня 2026
Реклама







