28 Листопада 2019
Новини

Луцька вулиця змінила назву

Луцька вулиця змінила назву

Міська влада перейменувала одну з вулиць обласного центру Волині.

Таке рішення прийняли вчора, 27 листопада, під час пленарного засідання 66-ї сесії Луцької міської ради, пише ІА ВолиньПост.

Депутати включили вулицю Корнійчука до списку тих, що підлягають декомунізації. Відтак, нова її назва - вулиця Валерії Новодворської.

Довідка:

Валерія Новодворська — одна з російських політиків, які привітали Помаранчеву революцію в Україні. 10 грудня 2004 р. Новодворська разом з іншими демократами Росії влаштувала «помаранчевий» пікет біля пам'ятника Пушкіну в Москві. Вони всі були з апельсинами в руках, в помаранчевому одязі і, відповідно, підтримували українську революцію. За словами Новодворської.

У грудні 2013 року Валерія Новодворська записала відеозвернення до українського народу, в якому висловлювала підтримку європейського вибору українців.

15 березня 2014 року взяла участь в «Марші миру» в Москві проти збройного втручання російської влади у внутрішні справи України. Новодворська вийшла з плакатом «Банда Путіна — Геть в Нюрнберг». У березні 2014 року записала відеозвернення до активістів українського «Правого сектора», в якому закликає їх активніше впливати на новий український уряд, щоб протистояти Росії.

У квітні 2014 року Новодворська заявила про Прийняття Військової присяги на Вірність Україні.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Волинь, Політика, Політика
В тему