28 Листопада 2019
Новини

На Волині засідає комітет Верховної Ради

На Волині засідає комітет Верховної Ради

У Волинській ОДА 28 листопада розпочали засідання парламентського комітету щодо функціонування закладів культури в умовах децентралізації.

Виїзне засідання комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики триватиме в Луцьку протягом двох днів – 28–29 листопада, пише ІА Волинські новини.

У засіданні беруть участь, зокрема, народний депутат, заступник міністра культури, молоді та спорту Ірина Подоляк, народні депутати Ігор Палиця, Ірина Констанкевич, Олександр Ткаченко,голова Волинської обласної ради Ірина Вахович, в. о. голови Волинської облдержадміністрації Олександр Киричук, виконувач повноважень Луцького міського голови Григорій Пустовіт, представники ОТГ тощо.

Народні депутати, представники обласної та місцевої влади, ОТГ, закладів культури та мистецтва Волинської області обговорюватимуть питання, як повинна розвиватися культурна політика на місцях, якими повинні бути її базові ідеологічні концепти, чому важливо розвивати мистецьку освіту і яку роль у цих процесах відіграють об’єднані територіальні громади, як зберегти мережу бібліотек та музеїв в регіонах, які заходи на державному рівні пропонують передбачити в рамках відзначення 150-річчя від дня народження видатної письменниці Лесі Українки.

Першою на Волині делегацію привітала народний депутат Ірина Констанкевич.

Також привітав усіх в Луцьку і народний депутат Ігор Палиця. Він зазначив, що бажає, аби представники комітету побачили все, що вдалося зробити за останні роки на Волині, а також оцінили розвиток краю і сприяли в допомозі для подальшої реалізації ініціатив.

Ігор Палиця додав, що, попри те, що це не стосується теми засідання комітету, хоче, аби делегація відвідала також перинатальний центр, який вдалося здати три місяці тому.

«Я переконаний, що культура і мистецтво мають бути тільки в здоровій нації», – сказав народний депутат.

Окрім того, він висловив сподівання, що завдяки сприянню комітету невдовзі вдасться передати приміщення, зокрема музеїв, на баланс області, не допустити закриття шкіл у селах, а також покрити цифровими передавачами всю територію області.

Натомість голова облради Ірина Вахович провела для всіх присутніх короткий екскурс із історії та географії області.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Волинь, облдержадміністрація
В тему