У Луцьку повідомили про "замінування" готелю "Світязь", що на вулиці Набережній.
Про це t1.ua 22 листопада повідомили мешканці "Світязя".
За їхніми словами, близько 14:30 розпочалася евакуація людей з будівлі готелю.
У прес-службі Управління Служби безпеки України у Волинській області повідомили, що в готелі відбувалося антитерористичні навчання, до яких залучили правоохороні органи регіону. Станом на 15:30 вони завершилися.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Прикордонник з Луцька здобув золото Кубка Європи з джиу-джитсу
Сьогодні, 14:57
У Луцьку досі не визначилися з демонтажем будинку на Озерецькій
Сьогодні, 13:58
Лучан кличуть на музично-поетичний вечір
Сьогодні, 11:34
Омбудсмен перевірить інцидент із ТЦК та стріляниною у Луцьку
12 Червня 2026
У Луцьку створять Раду волонтерів при міськраді
12 Червня 2026
У Луцьку на Степана Бандери облаштували дві смуги руху
10 Червня 2026
У Рівному і Луцьку двох людей підозрюють у сутенерстві
10 Червня 2026
Реклама





