У Луцьку нетверезий лучанин хотів втекти від патрульних і був затриманий.
Це сталось в ніч на 17 листопада. На вулиці Львівській водій Renault Trafic рухався без увімкненого ближнього світла фар у темну пору доби, а також по смузі, призначеній для зустрічного транспорту, не маючи наміру здійснити поворот чи розворот.
Поліцейські подали звуковий сигнал про зупинку, однак той не зреагував і почав утікати. На території одного з гаражних кооперативів був заблокований службовим автомобілем.
Освідування підтвердило стан сп’яніння: 1, 68 проміле!
![](https://t1.ua/prm_mat/budmaister.jpg)
![](https://t1.ua/prm_mat/budmaister_mob.jpg)
На порушника винесли 2 постанови та склали 2 протоколи. Тепер він відповідатиме за скоєне перед судом і сплатить чималий штраф.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.