7 Листопада 2019
Новини

У Луцьку говоритимуть про ефективну рекламу в медіа

У Луцьку говоритимуть про ефективну рекламу в медіа

Вчетверте у Луцьку відбудеться WestMediaForum. Цьогоріч організатори вирішили зробити подію міжгалузевою та запросити не лише журналістів, а й маркетологів, піарників та підприємців.

Питання якісної реклами у медіа – дуже актуальне, як для журналістів, так і власників бізнесу. Важливо не лише «продати» продукт бренду, а й завоювати лояльність клієнтів. Саме тому так багато компаній зараз акцентують увагу на людях, команді та соціальних проєктах, а не лише на товарі, чи послузі.

Зрозуміло, що сформувати позитивну репутацію можна заручившись підтримкою медіа, однак доволі часто складно обрати канал та формат, аби реклама була ефективною та направлена саме на потрібну цільову аудиторію.

Для ЗМІ наболілою є тема монетизації, а тому зараз усі шукають нові підходи до рекламодавців, відповідно й нові форми подачі інформації.

Саме про це йтиметься під час четвертого WestMediaForum, який відбудеться 29 листопада в «Адреналін Cіті». Організатор заходу – видання «Бізнес.Район», генеральні партнери «СІД медіа груп» та PMBA Бізнес-Академія. Під час події відбудеться три панельні дискусії з залученням спеціалістів з різних регіонів України. Зокрема керівниця нативнихпроєктіввидання «Liga.net» Катерина Венжик, заступник директора з продажів інтернет-холдингу «Українська правда» Андрій Швайка, маркетинг-директорка FinTech-журнала «PaySpaceMagazine» Тетяна Кулькова та інші.

Тему форуму – «Брендам потрібні медіа» обрали зважаючи на сучасні виклики та потреби регіонального ринку реклами. Так, запрошені спікери поділяться досвідом написання нативної реклами, розкажуть про світові тренди й пояснять, як можна «виміряти» ефективність того, чи іншого матеріалу. Також ітиметься про стандарти реклами, «підводні камені» та законодавство.

WestMediaForum – це не лише можливість отримати нові знання, а й комунікаційний майданчик, де можна познайомитися з майбутніми партнерами.

Вхід на подію вільний за умов попередньої реєстрації. Здійснити її можна на сайті: http://wmf.com.ua/west-media-forum-2019

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: луцьк, Волинь, змі
В тему