3 Листопада 2019
Новини

Американські ЗМІ: «Трамп ненавидів Україну з першого дня президентства»

Американські ЗМІ: «Трамп ненавидів Україну з першого дня президентства»

Однією з наскрізних тем, яка порушувалася під час свідчень американських посадовців у рамках розслідування щодо імпічменту президента США Дональда Трампа, була його непереборна ненависть до України.

Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на The Washington Post.

Троє з головних радників президента Трампа зустрілися з ним в Овальному кабінеті в травні, вирішивши переконати його, що новий український лідер є союзником і заслуговує підтримки США.

Вони ледь почали висловлювати свою думку, як Трамп накинувся на них, заявивши, що все керівництво України вступило в змову з демократами, щоб підірвати його президентську кампанію 2016 року.

Читайте також

«Вони намагалися вибити в мене землю з-під ніг. Вони жахливі, корумповані люди», – обурився Трамп.

Зазначається, що «непохитна відраза» Трампа до України спостерігалася з перших днів його перебування у Білому домі.

«Ми ніколи не могли цього зрозуміти», – сказав колишній високопосадовець Білого дому про погляди Трампа щодо України. «Були звинувачення, що вони якимось чином працювали з кампанією Клінтон (Гілларі. – Ред.). Були звинувачення, що вони заподіяли йому біль. Він просто ненавидів Україну», – додав свідок.

Читайте також

Ворожість Трампа до України була настільки глибокою, що високопоставлені чиновники, залучені в політику щодо України, дійшли висновку, що єдиний спосіб подолати її – організувати зустріч в Овальному кабінеті між Трампом і українським президентом Володимиром Зеленським.

Зрештою, Трамп, у телефонній розмові 25 липня, тиснутиме на українського президента через компромат на колишнього віцепрезидента Джо Байдена. «Я хотів би, щоб ви зробили нам послугу», – сказав Трамп Зеленському.

Всередині адміністрації головні радники Трампа обговорювали першопричину його ставлення до України. Деякі стверджували, що Трамп розглядав Україну як перешкоду для поліпшення відносин США з президентом Росії Володимиром Путіним.

Читайте також

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Політика, сша, Україна, дональд трамп
В тему