30 Жовтня 2019
Новини

Главі ПЦУ на Волині дали нову посаду

Главі ПЦУ на Волині дали нову посаду

Священний синод ПЦУ призначив митрополита Луцького і Волинського Михаїла керувати новоствореною комісією з питань монастирів та чернецтва.

Про це повідомляє прес-служба Волинської єпархії ПЦУ.

До його наступного засідання владика має подати пропозиції щодо персонального складу комісії.

«Добре відомо, що в нашій єпархії напрацьовано чималий досвід у відновленні старих і спорудженні нових обителей, налагодженні монашого життя», - йдеться у повідомленні.

Окрім того, виконувачем обов’язки голови щойно створеного синодального видавничо-просвітницького управління призначено священника Івана Сидора, клірика Київської єпархії родом із Горохова.

«Управління нашої єпархії давно чекало, що з’явиться такий підрозділ, бо маємо чималі напрацювання і в цій галузі, тому готові ділитися досвідом. На жаль, наші проєкти довгими роками не розглядались у патріархії УПЦ КП, тож надіємося, що в ПЦУ становище зміниться», - зазначила у прес-службі.

Заступником голови богословсько-літургічної комісії став єпископ Кропивницький і Голованівський Марк (Левків), випускник Волинської духовної семінарії Київського патріархату, якого волиняни пам’ятають як першого ігумена відродженого Жидичинського монастиря.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: православна церква україни, митрополит михаїл, церква, Волинь
В тему