25 Жовтня 2019
Новини

«Чий Крим?»: тепер оскандалилася Міс Україна-2019 (відео)

«Чий Крим?»: тепер оскандалилася Міс Україна-2019 (відео)

Міс Україна-2019, харків’янка Маргарита Паша під час святкування Дня ООН в Україні висловила свою думку щодо територіальної приналежності Криму.

«Крим - всіх людей. Вся територія Землі, вона належить усім нам », - сказала Маргарита Паша в коментарі Крим.Реалії.

Також вона додала, що відвідувала півострів в дитинстві. А її улюблені місця - Ялта і Форос.

За словами Маргарити Паша, її сестра зараз проживає в Феодосії.

На питання журналіста, що ви побажаєте Криму, Паша відповіла: «Тільки процвітання».

У грудні цього року Маргарита Паша представлятиме Україну на конкурсі «Міс світу» в Лондоні.

У лютому 2014 року в Криму з’являлися озброєні люди в формі без розпізнавальних знаків, які захопили будівлю Верховної Ради АРК, Ради міністрів АРК, а також сімферопольський аеропорт, Керченську поромну переправу, інші стратегічні об'єкти, а також блокували дії українських військ. Російська влада спочатку відмовлялися визнавати, що ці озброєні люди є військовослужбовцями російської армії. Пізніше президент Росії Володимир Путін визнав, що це були російські військові.

16 березня 2014 року на території Криму і Севастополя пройшов невизнаний більшістю країн світу «референдум» про статус півострова, за результатами якого Росія включила Крим до свого складу. Ні Україна, ні Європейський союз, ні США не визнали результати голосування на «референдумі». Президент Росії Володимир Путін 18 березня оголосив про «приєднання» Криму до Росії.

Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу ввели економічні санкції. Росія заперечує анексію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості». Верховна Рада України офіційно оголосила датою початку тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією 20 лютого 2014 року.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: міс україни, Політика, Україна, росія, скандал, крим
В тему