25 Жовтня 2019
Новини

Син Роднянського проштовхує реформи в новому уряді

Син Роднянського проштовхує реформи в новому уряді

Син продюсера Олександра Роднянського, якого також звати Олександр, є радником з економічних питань в українському уряді.

Це він підтвердив в коментарі «Українській правді».

За його словами, співпрацювати із командою Зеленського він почав ще влітку.

«Я спочатку відповідав за внутрішню узгодженість всієї економічної програми реформ, її ідеологію, базові принципи та напрямки. Потім я особисто писав всю першу програму (важливо уточнити: це не був план дій уряду, а трохи інша і більш детальна, почасти, версія). Після того, як уряд приступив до роботи я, в основному, займаюся координацією фінансових реформ з НБУ, підготовкою реформи ринку праці (яку я ініціював), і беру участь в обговореннях великий податкової реформи», - сказав він.

Він наголосив, що все це робить «завдяки експертизі і вмінням, часто всупереч родинними зв'язками, і вже точно не завдяки їм, як стає все більш і більш очевидно по громадській реакції».

Олександр Роднянський вивчав економіку в Принстонському університеті і Лондонській школі економіки. Працював у британському Кембриджському університеті.

Як повідомляє Reuters він залишив Україну у 6-річному віці. Від 2009 до 2011 року він був керівником відділу розвитку бізнесу в кінокомпанії свого батька. Одружений з відомою російською актрисою Яніною Студіліною.

Роднянський старший є українським режисером, продюсером і засновником телеканалу «1+1». 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: кабінет міністрів, олексій гончаренко, кабінет міністрів
В тему