22 Жовтня 2019
Новини

«Доброзичливець» побачив, як бандити б’ють на Волині людину і допоміг їм

«Доброзичливець» побачив, як бандити б’ють на Волині людину і допоміг їм

У Нововолинську двоє хуліганів напали на чоловіка і побили через 20 гривень.

Нападники настигли чоловіка біля громадської зупинки, що розташована поблизу магазину «Квадрат», – інформує Район. Іваничі.

Розбійники підійшли до двох чоловіків, які чекали маршрутку на зупинці, та почали вимагати у них 20 гривень. Не чекаючи відповіді, ті розпочали бійку, яка супроводжувалася образами та приниженнями в адресу потерпілого. Хулігани нанесли нововолинцю численні удари, в результаті чого той отримав низку травм.

Під час бійки до розбійників приєднався ще один чоловік, який проходив повз і вирішив «допомогти» зловмисникам: безпричинно почав наносити удари ногами по тулубу. В результаті постраждалий нововолинець отримав численні забої та садна: забиття м`яких тканин носа, забиття обох губ, правої вушної раковини, синець на лівій вушній раковині, численні садна шкіри в ділянці лоба та струс мозку.

Згідно із висновком судово-медичної експертизи, побоїї належать до легких тілесних ушкоджень, що спричинили короткочасний розлад здоров`я.

Так дії чоловіків суд кваліфікував за ч. 2 ст. 296 КК України (умисні дії, які виразились у хуліганстві, тобто грубому порушенні громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалось особливою зухвалістю, вчиненому групою осіб).

Під час судового засідання підозрювані повністю визнали свою провину у вчиненні злочину та не заперечували його обставин.

Отож, обох чоловіків суд визнав винними та призначив їм покарання у вигляді обмеження волі на один рік.

Однак, обох чоловіків суд звільнив від відбування покарання з іспитовим терміном 1 рік.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: нововолинськ, суд, Надзвичайні події
В тему