16 Жовтня 2019
Новини

У Луцьку затвердили тарифи на гарячу воду

У Луцьку затвердили тарифи на гарячу воду

Під час виконкому Луцької міськради затвердили тарифи на гарячу воду, яку постачає «Луцьктепло».

У Луцьку продовжили дію тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого гарячого водопостачання, що виробляються котельнею ДКП «Луцьктепло» на вулиці Боженка, 32, пише ІА Волинські новини.

Про це під час засідання виконавчого комітету сьогодні, 16 жовтня, повідомив директор департаменту економічної політики Борис Смаль.

Так, члени виконкому продовжили встановлені до 15 жовтня тарифи на послуги з гарячого водопостачання:

- для потреб населення в розмірі 95,41 грн за 1 м3 (з ПДВ) з рушникосушильниками та 87,43 грн за 1 м3 (з ПДВ) без рушникосушильників;

- для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного та місцевого бюджету в розмірі 87,95 грн за 1 м3 (з ПДВ);

- для потреб інших споживачів в розмірі 88,02 грн за 1 м3 (з ПДВ).

Також Борис Смаль зазначив, що новий розрахунок тарифів можливо буде здійснити після укладення нових договорів із споживачами на постачання гарячої води, відповідно до вимог нового Закону України «Про житлово-комунальні послуги» – до 1 травня 2020-го року.

Як повідомлялося, в Україні з 1 січня 2019 року підвищилися тарифи на тепло для населення у зв’язку з підвищенням вартості природного газу з 1 листопада 2018 року на 23,5%. Так, середній тариф для населення на тепло і гарячу воду з 1 січня 2019 року становить 1200 гривень за 1 Гкал. 26 червня уряд прийняв рішення про обмеження тарифу на теплопостачання в Україні на рівні 1400 гривень за Гкал при наявності лічильника і 35 гривень за квадратний метр – без лічильника.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

В тему