У Сумській області літній чоловік, якого звинувачили у розбещенні двох підлітків, помер у себе вдома.
Про це повідомляє поліція Сумської області.
72-річний пенсіонер мав постати перед судом. Він був фігурантом справи про розбещення декількох школярів. Хлопцям від 14 до 15 років.
Чоловік пропонував їм гроші в обмін на дії сексуального характеру.
Померлий пенсіонер свою провину визнав повністю і був готовий відбувати покарання.
Йому було оголошено про підозру, але затримувати його не стали з урахуванням похилого віку. Поліція не виявила на тілі педофіла слідів насильницької смерті.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
На Волині біля залізничного переїзду виявили тіло чоловіка
22 Червня 2026
Помер військовий хірург з Волині Андрій Кострубський
22 Червня 2026
У львівській лікарні помер солдат з Волині Сергій Вознюк
18 Червня 2026
На Рівненщині повісився 9-річний хлопчик
16 Червня 2026
Моторошні деталі смерті ексфутболіста «Волині» Шарпара
16 Червня 2026
Помер захисник з Ковельщини Микола Михалевич
15 Червня 2026
Під час атаки на Конотоп росіяни вбили залізничницю
11 Червня 2026
Реклама





