1 Жовтня 2019
Новини

Страшилки «формули Штайнмаєра»: пояснення Зеленського

Страшилки «формули Штайнмаєра»: пояснення Зеленського

Президент Володимир Зеленський пояснив, як працює так звана «формула Штайнмаєра» і чому її не слід боятися.

Про це він заявив на брифінгу, інформує Українська правда.

«Я хочу окремо поговорити про найбільшу страшилку останніх тижнів під назвою «формула Штайнмаєра», що означає ця формула. Це одне-два речення, ось і все:

Тимчасовий закон про особливий порядок місцевого самоврядування в ОРДЛО, відомий також у суспільстві як закон про особливий статус Донбасу, починає діяти на постійній основі за умови - будь ласка, зараз дуже важливо – за умови, коли там відбудуться місцеві вибори, проведені згідно Конституції і законодавства України, а також після публікації звіту ОБСЄ, що вибори відбулись за стандартами ОБСЄ та міжнародними стандартами демократичних виборів», - заявив президент.

За його словами, це все означає, що «ніяких виборів під дулом кулеметів не буде і не може бути».

Зеленський нагадав, що існуючий закон про особливий статус Донбасу діє до кінця 2019 року, його замінить інший закон, який розроблятиме Верховна Рада. В цьому новому законі «не буде перейдено жодної червоної лінії, саме тому немає і не буде ніколи ніякої капітуляції».

На питання журналіста, чи підписали у Мінську «формулу Штайнмаєра», президент відповів: «Ми відповіли на лист пана Сайдіка (Мартіна, спецпредставника голови ОБСЄ в Україні та у ТКГ – ред.), що ми погоджуємо текст «формули Штайнмаєра».

За його словами, тепер «формула Штайнмаєра» повинна бути імплементована в новий закон про особливий статус Донбасу, якого ще немає.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: володимир зеленський, вибори ордло
В тему