25 Вересня 2019
Новини

Чому диміли спорткомплекс і Палац культури в Луцьку

Чому диміли спорткомплекс і Палац культури в Луцьку

24 вересня під вечір повідомили про можливу пожежу в Палацу культури в Луцьку.

О 18:38 рятувальники 25-ої ДПРЧ знову були направлені за викликом: надійшло повідомлення про незначне задимлення та характерне потріскування в електрощитовій у холі палацу культури  на вулиці Б. Хмельницького в Луцьку, повідомляють в У ДСНС України у Волинській області.

Співробітники Служби 101, які прибули на місце події о 18:41, з’ясували, що задимлення спричинило коротке замикання в електрощитовій і не набуло подальшого горіння. Відтак співробітники ДСНС оперативно організували вихід дітей та працівників з приміщення, а також здійснили димовидалення шляхом провітрювання.

Крім того, годиною раніше, о 17:39 до Служби 101 надійшло повідомлення про виявлення диму з електрощитової на першому поверсі спортивного комплексу Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, що розташований на проспекті Грушевського.

За 3 хвилини після виклику до місця події прибули співробітники 25-ої Державної пожежно-рятувальної частини міста Луцька у складі двох відділень. Рятувальники встановили, що появу диму спричинило коротке замикання в електрощитовій без подальшого горіння. Рятувальники організували евакуацію 30 осіб з числа студентів та персоналу, які перебували у приміщенні, а також ужили заходи з димовидалення.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, луцьк, рятувальники
В тему