25 Вересня 2019
Новини

Тернопільчанка продавала українців у російське рабство

Тернопільчанка продавала українців у російське рабство

На Тернопільщині засудили до ув'язнення двох осіб, котрі продали 4 українців в російське рабство.

Про це повідомила пресслужба прокуратура області.

«Розслідуванням встановлено, що влітку  2014 року, використовуючи вразливий стан потерпілих та їх скрутне матеріальне становище, жителька Шумщини завербувала 4 громадян для роботи в теплицях у Краснодарському краї Російської Федерації. Заробітчанам обіцяла виплату щомісячної заробітної плати 700 доларів США, належні побутові умови, можливість у будь-який час безперешкодно повернутися додому», - йдеться у повідомленні.
 
Але після того, як разом із співвиконавцем вони на власному автомобілі доправили до місця призначення жителів Тернопільщини та взяли за це матеріальну винагороду, потерпілих фактично передали у руки «рабовласнику». У прибулих вилучили документи, що унеможливлювало зв’язок із рідними та місцевими правоохоронцями.
 
«У період з 20 серпня 2014 року до 16 листопада 2014 року невстановлена досудовим розслідуванням особа на території Російської Федерації, особисто та через підконтрольних ним осіб, шляхом застосування фізичного примусу та психологічного тиску на потерпілих, без укладання трудових договорів із ними використовувала проти їх волі з метою трудової експлуатації (примусової праці) у теплицях, розташованих на території Краснодарського Краю», - повідомили в прокуратурі.

Зібрані громадянами овочі реалізовувалось на ринках, а кошти, отримані від примусової праці  потерпілими  привласнювались власником теплиць.
 
Повернувшись додому, потерпілі написали відповідні заяви у правоохоронні органи.
 
Збаразький районний суд, погодившись із позицією державного обвинувача, визнав 2 осіб винними у скоєнні злочину за ч. 2 ст. 149 КК України та призначив їм покарання у виді 5 років 5 місяців  та 5 років 3 місяці позбавлення волі.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: НП, Україна, Світ, суспільство, рабовласництво, українці, росія
В тему