18 Вересня 2019
Новини

«Т1.ua Твій портал» став срібним призером загальноукраїнського конкурсу

«Т1.ua Твій портал» став срібним призером загальноукраїнського конкурсу

Із 11 до 14 вересня на Івано-Франківщині відбувся фестиваль «Буковель натхнення», організований Українським журналістським фондом за сприяння бізнесмена й мецената Олександра Шевченка.

Під час чотирьох днів фестивалю журналісти з усіх куточків України на базі курорту «Буковель», що в Карпатах, узяли участь у майстер-класах, тренінгах, літературних читаннях, дискусіях на найбільш гострі проблеми ЗМІ. А на завершення фестивалю журі підбило підсумки творчого конкурсу «Дій активно! Живи позитивно!», ініційованого Українським журналістським фондом і «Благодійним фондом Олександра Шевченка».

Торік, нагадаємо, у конкурсі «Поспішай творити добро» наш колектив здобув почесне перше місце.

Цього року вдалося здобути «срібну медаль» конкурсу «Дій активно! Живи позитивно!». І якщо врахувати, що за перемогу змагалося 100 редакцій із 20 регіонів України, то й друге місце в конкурсі – це теж наша величезна перемога.

Однак, не менш важливо було на фестивалі «Буковель натхнення» зустрітися з цікавими людьми, серед яких – письменники та журналісти, науковці та художники, спортсмени та громадські діячі, хореографи та модельєри.

А чого варта щира розмова із власником «Буковелю» Олександром Шевченком!

Кожен, хто був на фестивалі рік тому, не міг не відзначити, наскільки потужно за останні 12 місяців розбудувався курорт. Незмінними в «Буковелі» залишилися висока якість послуг, комфорт і турбота, що відчувалися в усьому.

Під час розмови з Олександром Шевченком говорили про все: політику й економіку, творчість і місцеве самоврядування. Звісно, журналісти не могли не запитати, завдяки чому колись депресивне село Поляниця Івано-Франківської області вдалося перетворити в одне з найбагатших сіл України.

– Так, мешканці Поляниці тепер пишаються тим, де вони живуть і скільки заробляють. Бо колись місцеві школярі навіть соромилися зізнатися, що живуть в одному з найбідніших сіл області, – підтвердив Олександр Шевченко. – Проте ми, інвестори, розробили стратегію розвитку курорту, зробили багатомільйонні капіталовкладення і тепер «Буковель» став не лише курортом європейського рівня, а й джерелом доходів тисяч місцевих жителів. Як доказ цього – простий факт: жоден із жителів Поляниці не виїхав на закордонні заробітки, а чисельність населення зросла із 600 осіб до однієї тисячі.

Оскільки учасники фестивалю «Буковель натхнення» представляли чи не всі регіони України, то кожному кортіло дізнатися: а чи може їхній область, район, місто стати таким же інвестиційно привабливим і повторити феномен курорту «Буковель», який свого часу здобув перше місце у світі за темпами розвитку.

– Секрет успіху «Буковелю» простий – це системність і продуманість, – зізнався Олександр Шевченко.

Під час розмови журналісти свідомо уникали політики, однак не могли не запитати Олександра Шевченка, що він думає з приводу заяви представників нової влади, нібито журналісти вже не потрібні, а влада може спілкуватися з народом без посередників.

– Я не вірю, що без медіа щось можливе, – наголосив Олександр Шевченко. – Бо так: політик може написати пост, який набере тисячі лайків і тисячі переглядів. Але щоб постійно спілкуватися в соцмережах, усе одно потрібно співпрацювати з журналістами. А інакше, ти просто не матимеш часу, аби професійно займатися самою політикою.

Після цих слів стає зрозуміло, чому стільки років поспіль Благодійний фонд Олександра Шевченка плідно співпрацює зі ЗМІ, створює умови для проведення Українським журналістським фондом мегакрутого фестивалю «Буковель натхнення», а конкурсом «Дій активно! Живи позитивно» допомагає представникам ЗМІ пропагувати добро і надихати на хороші зміни в Україні.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: суспільство, Україна, Волинь, олександр шевченко, буковель, Відео
В тему