Регулярне вживання чаю позитивно впливає на роботу людського мозку.
До такого висновку прийшли вчені з Національного університету Сінгапуру, пише Naked Science.
Згідно з даними їх дослідження, чаювання хоча б чотири рази на тиждень здатні поліпшити ефективність мозкових зв'язків.
Спостерігаючи за людьми, вчені прийшли до висновку, що мозок ефективніше працює у тих, хто не втрачав можливості випити чашечку чаю.
Крім того, знайшлася ще одна корисну властивість напою – зменшення міжпівкульної асиметрії.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Випускник з Волині склав НМТ на 797 балів із 800 можливих
23 Червня 2026
«Мамо, відпусти мене. Я більше не можу…»
17 Червня 2026
Лісовий розкритикував ідею зміни формату НМТ
5 Червня 2026
Реклама







