12 Вересня 2019
Новини

Келих вина вам замінить годину у спортзалі: вражаюче відкриття

Келих вина вам замінить годину у спортзалі: вражаюче відкриття

Дослідження Альбертського університету в Канаді показали, що користь від келиха червоного вина рівносильна тій, що ми отримуємо від години в спортзалі.

Про це повідомляє WWorld.

Вчений Джейсон Дік виявив, що, як і фізичні вправи, ресвератрол (речовина, яка міститься в червоному вині) запобігає накопиченню жиру в жирових клітинах.

Ці хороші новини підтверджують вчені з Вашингтонського університету і Гарварду, які довели, що 1-2 келихи вина за вечерею можуть допомогти з втратою ваги. Згідно з дослідженнями, ви можете запобігти збільшенню ваги на 70%, випиваючи принаймні два келихи вина в день. Краще червоного, так як воно містить ресвератрол.

Для досягнення максимального результату вино потрібно пити увечері, так що розпивання цього напою за обідом, на жаль, не виправдовується. Очевидно, що калорії, що містяться у вині, допоможуть побороти бажання що-небудь з’їсти після вечері, що часто є причиною зайвої ваги.

А вчені з данського університету з’ясували, що у людей, які кожен день п’ють вино, талія тонша, ніж у тих, хто стримує себе.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НП у Києві: при демонтажі будка впала на людину (відео)

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: суспільство, Світ, вино, здоровий спосіб життя
В тему