10 Вересня 2019
Новини

Відходять легенди: помер найвпливовіший фотограф світу

Відходять легенди: помер найвпливовіший фотограф світу

В канадській провінції Нова Шотландія, на 95-му році життя помер один з найгеніальніших фотографів XX століття, режисер, оператор – Роберт Франк. Смерть легендарного американо-швейцарського фотографа підтвердили в нью-йоркській художній галереї Pace/MacGill.

Про це повідомляє РБК Україна.

Роберт Франк народився 9 листопада 1924 року в Цюріху. У 1935 році він разом з братом був позбавлений німецького громадянства через своє походження і тільки в 1945 році він став громадянином Швейцарії. Фотографію почав вивчати в юні роки в Цюріху.

З 1941 року почав працювати і поступово завоював собі популярність. У 1948 -1954 році почав їздити по всьому світу і працювати з такими відомими виданнями, як Look, Life, Vougue та іншими.

У 1955 році отримав премію Фонду Гуггенхайма, яка відкрила перед ним нові можливості.

Роберт Франк був визнаний одним з найвпливовіших фотографів 20 століття, а також одним з кращих документальних фотографів.

Його авторству належать фотознімки для нашумілої книги The Americans. Також він займався режисурою таких фільмів як «Мені і моєму братові», «Цукрова гора», «Поворожи на ромашці», «Розмови у Вермонті», «Мисливець», «Одну годину».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Неадекват пожбурив у поліцейських дві гранати (фото)

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, Таблоїд, суспільство, НП, смерть, суспільство, Фото
В тему