8 Вересня 2019
Новини

Якщо зранку на себе страшно в дзеркало подивитися: дієтолог назвала причину зайвих 5 кг

Якщо зранку на себе страшно в дзеркало подивитися: дієтолог назвала причину зайвих 5 кг

Як позбутися від набряклості  обличчя й тілі вранці   - розповіла дієтолог і фітотерапевт Тіана Фіалкова  у Facebook.

Вона  підкреслила, що її поради стануть в нагоді навіть тим, у кого вже налагоджені харчові звички і тим, хто позбувся основних шкідливих продуктів.

Дефіцит магнію (Mg)

Якщо жінці не вистачає Mg, то організм починає затримувати воду. Особливо явно цей процес проявляється в період ПМС, коли гормон альдостерон (регулює водно-сольовий обмін) особливо активно затримує воду і призводить до надмірних втрат Мg.

Дефіцит йоду

Набряклість особливо виражена вранці на обличчі і століттях, але має дифузний характер - все тіло буде пастозное. При вираженому дефіциті йоду тотальна набряклість може не йти до кінця протягом дня. Після заповнення дефіциту пацієнти зазвичай відзначають, як "зменшилося" в обсягах обличчя, пішла ранкова набряклість і більше "не закисають" вранці очі.

Хронічний холестаз (застій жовчі)

Дає найчастіше набряклість повік, часто приєднується алергічного характеру набряклість, свербіж повік вранці.

«Зрозуміло, це не всі причини виникнення набряків на обличчі / тіла, але я досить часто зустрічаю їх в комплексі у своїх пацієнтів. А якщо додати до всього ще й пізню вечерю, вуглеводи на ніч, адинамию (системний лімфостаз), недосипання (високий кортизол), то ви отримаєте коктейль з причин вашої набряклості і «вічно» зайвих 5 кг», - зазначила експерт.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: суспільство, Україна, дієти
В тему