6 Вересня 2019
Новини

Гучний скандал: гей лікував людей від гомосексуалізму

Гучний скандал: гей лікував людей від гомосексуалізму

МакКрей Гейм, автор «лікувальної» програми для перетворення геїв в гетеросексуалів, зізнався, що насправді він сам гомосексуал.

Про свою сексуальну орієнтацію п'ятдесятирічний чоловік повідомив ще в червні, але тепер розповів про це докладніше, передають Надзвичайні новини.

У 1999 році Гейм розробив терапевтичну методику Hope for Wholeness, яка за допомогою релігії намагається переконати ЛГБТ-людей змінити ідентичність. Тепер, через двадцять років, він зізнається: «Конверсійна терапія – не просто брехня, але дуже шкідлива брехня, заснована на такій же брехливій рекламі».

Гейм розповів, що був геєм завжди: коли звертався до терапевта за допомогою, коли одружився і коли «лікував» таких же як він людей. Спочатку чоловік потайки одягав речі сестри, а потім помітив, що все частіше звертає увагу на хлопців.

Гейм ріс в релігійній сім'ї, тому постійно стикався з протиріччями: «У моїй голові гомосексуальність і християнство не могли вкластися разом. Я казав собі, що йду «не тим шляхом», але тіло не слухалося».

До вісімнадцяти років Гейм не зв'язувався з іншими чоловіками, але ситуація змінилася, коли він став жити окремо і потайки відвідувати гей-бари. Проте, він одружився з дівчиною. Надалі дружина Гейма кілька разів заставала його за гей-журналами, після чого він із соромом кидав ці видання в вогонь.

Компанія Гейма досі працює, але у 2017 році його звільнили звідти. Тепер Гейм вирішив вибачитися перед пацієнтами, які пройшли через його програму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Літній весільний сезон у луцькому РАЦСі закрили шлюбом волинянки й нігерійця (фото)

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, суспільство, гомосексуаліст, скандал, Курйози
В тему