4 Вересня 2019
Новини

В. п. мера Луцька порівняв уряд Гройсмана з «радянськими дємбєлями»

В. п. мера Луцька порівняв уряд Гройсмана з «радянськими дємбєлями»

Секретар Луцької міськради вдався до солдатської термінології, висловлюючи своє ставлення до «відставного» уряду.

Дії колишнього Кабміну призвели до того, що життя українців погіршилося. Таку думку висловив виконувач повноважень Луцького міського голови Григорій Пустовіт під час засідання виконавчого комітету міської ради 4 вересня, передає ІА «Волинські новини».

Як повідомив під час засідання директор департаменту економічної політики Борис Смаль, субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг протягом січня – червня 2019 року призначили 17,4 тисячі домогосподарств (у січні – червні 2018 року відповідно 7 тисяч домогосподарств). Середній розмір призначеної субсидії в розрахунку на одне домогосподарство становив 794 гривні (у січні – червні 2018 року – 720,1 гривні).

Член виконкому Михайло Щур зауважив, що збільшення у 2,5 разу кількості лучан, які отримують субсидію, свідчить про зубожіння містян.

На це секретар міськради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт відповів, що це загальноукраїнська тенденція. Адже, мовляв, завдання минулого Кабміну було підняття ціни газу. Вони знали, що люди не зможуть оплатити, тож замість зменшення ціни газу ухвалили рішення про обмеження тарифів.

«Кабмін Гройсмана були як дємбєля. У радянській армії була дідівщина, і дємбєля давали солдату рубль і казали йому принести їжі на п’ять рублів та ще три рублі решти. У нас дємбєля з Кабміну Гройсмана робили те ж саме: ми знижуємо тарифи, а ви відшкодуєте, ми піднімаємо зарплати вчителям, а ви заплатите, ми не даємо гроші лікарям, органи місцевого самоврядування знайдуть гроші. Цифри лякають, але це не проблеми міста, це тому, що державою керували як дємбєля совєтської армії», – зауважив Григорій Пустовіт.

Він відзначив, що рівень життя погіршився загалом в Україні, але в місті немає проблем, які випадали б із загальнодержавного тренду. Ситуація у Луцьку краща, ніж в багатьох інших обласних центрах, до прикладу, у місті розвивається будівництво. Мов, попри складну ситуацію, міська влада бачить перспективу та працює над нею.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, Політика, григорій пустовіт, луцька міська рада
В тему