2 Вересня 2019
Новини

На Івано-Франківщині знайшли хлопчика-Мауглі: виє, уникає людей та ховається у сараї

На Івано-Франківщині знайшли хлопчика-Мауглі: виє, уникає людей та ховається  у сараї

В Івано-Франківській області, у селі Голодівка, сталася моторошна історія.

Саме там – на околиці села у сараї поблизу лісу, волонтери днями виявили хлопчика-Мауглі. Дитина виє і не йде на контакт із людьми, повідомляє РадіоТрек з посиланням на місцеве видання «Вікна».

5-річний хлопчик дуже боїться людей. При зустрічі з ними - тікає, наче перелякане звіря.

«В старому хліві на окраїні села під лісом в Івано-Франківській області знайшла маленького мауглі... Малюк не говорить, виє як маленький вовк, не вилазить з своєї схованки і втікає від людей... Наче маленьке налякане звірятко, яке живе собі сам по собі. Сім‘я дуже бідна, затуркана бо ж в лісі, не тому, що погані чи не люблять дитя. В дитини вочевидь неврологія, але ніхто до лікаря невролога не ходив, бо й слова такого не знають», – розповідає волонтерка Марта Левченко.

За словами волонтерів, малюка звати Володимир. Колись його вкусив собака і дитина отримала переляк. Бабка зливала віск, але це не допомогло позбутися проблеми.

Сім’я живе дуже бідно і мати ховає його, адже боїться обговорень з боку сусідів. Ті начебто лають жінку за те, що вона народила, зазначили волонтери.

Тим часом засновниця Центру доброти для мами і дитини Марія Левченко заявила, що дитині вони допоможуть і спробують надати допомогу у подоланні страху.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: суспільство, Україна, мауглі, івано-франківськ, діти
В тему