29 Серпня 2019
Новини

Разумков став спікером Ради

Разумков став спікером Ради
 
Народний депутат, голова партії «Слуга народу» Дмитро Разумков обраний Головою Верховної Ради.

Відповідне рішення підтримали 382 народні депутати, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Голосування відбулося за відкритою процедурою у сесійній залі.

 

Разумков подякував депутатам за підтримку і висловив сподівання, що ВР дев'ятого скликання дійсно стане парламентом, який «працюватиме на інтереси держави, незважаючи на політичні амбіції, незважаючи на іноді особисті інтереси», і що нова Рада увійде в історію як така, що змогла об'єднати державу Україна.

Разумков був єдиним кандидатом на посаду спікера, оскільки згідно з чинним законодавством, кандидатури на посади Голови ВР і першого віцеспікера вносить політсила, яка має найбільшу фракцію. Такою у парламенті дев'ятого скликання є «Слуга народу».

Відповідно до статті 18 Регламенту Верховної Ради, після обрання Голови Верховної Ради України він веде пленарне засідання парламенту, а Тимчасова президія першої сесії припиняє свою діяльність.

Дмитро Разумков народився 8 жовтня 1983 року у Бердичеві Житомирської області. Закінчив Київський інститут міжнародних відносин за спеціальністю "Міжнародні економічні відносини" та Національний університет Державної податкової служби за спеціальністю "Правознавство".

Політтехнолог, політичний аналітик. Керуючий партнер та директор Ukrainian Politconsulting Group. Обіймав керівні посади у комерційному та державному секторах, а також у політичних партіях. Працював на виборчих кампаніях з 2006 року.

У президентській кампанії 2019 року був спікером виборчого штабу кандидата у Президенти України Володимира Зеленського.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Політика, вру, спікер, дмитро разумков, слуга народу
В тему