28 Серпня 2019
Новини

Лікарі пришили палець до паху чоловіка

Лікарі пришили палець до паху чоловіка

У Великій Британії лікарі спеціально пришили палець чоловіка до його паху.

46-річному теслі Ентоні Лелліотту з англійського міста Уолтон-на-Темзі лікарі пришили відрізаний палець до паху, щоб відновити руку, яка була розсічена надвоє циркулярною пилкою. - повідомляє видання The Daily Telegraph.

Відпиляний палець пришили до паху пацієнта
Відпиляний палець пришили до паху пацієнта

«Багато хірурги вирішили б, що такого роду ушкодження вже неможливо виправити», – стверджує пластичний хірург Роджер Адлард, який після 17-годинної операції назвав випадок Лелліотта найскладнішим за свою кар'єру.

В травні чоловік ремонтував підлогу і випадково розпиляв ліву долоню, відрізавши собі великий, вказівний і середній пальці. Його доправили до лікарні Святого Георгія, яка знаходиться на півдні Лондона.

Лікарі вирішили пожертвувати середнім пальцем, який після травми втратив стабільність і чутливість. Його кістки і шкіру планували використовувати для реконструкції пошкодженої кисті поряд з нервовими волокнами і венами, пересадженими з передпліччя і ступні. Відсутню шкіру взяли з паху пацієнта.

Щоб прооперована область обросла новою шкірою, до неї пришили кисть. Через два тижні її відокремили від паху, після чого відновлення пальців було завершено.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, суспільство, лікування, медицина
В тему