У Чехії жінка, яка понад три місяці перебуває в комі й у якої настала смерть головного мозку, народила здорову дитину.
Про це пише DW.
27-річна жінка на 16-му тижні вагітності перенесла крововилив у мозок. В автомобілі швидкої допомоги її стан погіршився, а після прибуття до лікарні медики констатували смерть головного мозку.
Представники університетської клініки Брно розповіли, що лікарі штучно підтримували життєві функції в організмі жінки до народження дитини.
Дитина з’явилася на світ здоровою завдяки кесаревого розтину, вага немовляти при народженні склала 2,1 кілограма. Зараз новонароджена дівчинка перебуває з батьком.
Після пологів системи життєзабезпечення матері були відключені.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
У Тернополі в ТЦК незаконно утримували чоловіків з психічними розладами та інвалідністю
12 Червня 2026
Омбудсмен перевірить інцидент із ТЦК та стріляниною у Луцьку
12 Червня 2026
Біля Ковеля чоловіки напали на групу оповіщення ТЦК
10 Червня 2026
Реклама







