28 Серпня 2019
Новини

В Україні фурам доведеться платити за проїзд на дорогах

В Україні фурам доведеться платити  за проїзд на дорогах

За проїзд по дорогах України планується ввести систему збору плати від великовантажного транспорту. Таку ініціативу запропонувало  Державне агентство автомобільних доріг України (Укравтодор).

Про це повідомив виконуючий обов’язки глави агентства Славомир Новак в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна».

«Це була моя ініціатива – імплементувати в Україні інтелектуальні транспортні системи. Крім Weight-in-Motion (WiM, системи автоматичного зважування в русі – ред.), це також фото-фіксація перевищення швидкості і системи аналізу трафіку за допомогою камер. Четверта частина глобальної інтелектуальної транспортної системи України – це tolling, тобто збір плати з великовантажного транспорту за проїзд по дорогах України», – повідомив він.

Він вважає, що введення збору буде серйозною законодавчою зміною для України, яка істотно поліпшить стан доріг у країні.

«Потрібно прийняти закон, який врегулює питання цього збору. Нам вкрай необхідно ввести додаткове джерело Дорожнього фонду. Існує європейський принцип: фури, особливо ті, які заробляють на перевезеннях, повинні більше платити за проїзд по дорогах», – сказав в.о. глави відомства.

За словами Новака, обсяги руйнування автодоріг за рахунок перевантаженого транспорту – величезні.

«Проблема з перевантаженими фурами в Україні дуже, дуже велика», – вважає він.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: суспільство, Україна, укравтодор, дороги, гроші
В тему

Останні матеріали