23 Серпня 2019
Новини

Князєв заявив про звільнення керівників поліції «бурштинових районів»

Князєв заявив про звільнення керівників поліції «бурштинових районів»

Це стосується п’яти районів Рівненської області.

Глава Нацполіції України Сергій Князєв під час колегії МВС за участі міністра Арсена Авакова з трибуни заявив про звільнення керівників поліції в тих райвідділках, про які нещодавно просив президент Володимир Зеленський, зазначаючи, що вони не допомагають боротись із проявами нелегального видобутку бурштину, повідомляє UA: Рівне.

«Пане міністр (звернувся до А.Авакова, – ред.), доводжу до вашого відома про звільнення із займаних посад керівників Рокитнівського, Дубровицького, Володимирецького, Зарічненського, Сарненського відділів поліції Рівненщини», – сказав Сергій Князєв.

Крім того, глава Нацполіції оголосив про звільнення керівників Олевського та Овруцького у Житомирській та Маневицького та Любешівського відділів на Волині.

Разом із тим Сергій Князєв фактично похвалив рівненську поліцію за боротьбу із нелегальним видобутком бурштину (попри невеликі, за його словами, штрафи в межах 10 тисяч гривень), в той же час присоромивши Волинський та Житомирський главки.

«Деякі підрозділи, – Волинь та Житомир, – вибрали таку вичікувальну позицію до копачів. Ви не намагаєтесь, шановні керівники, застосувати додаткові важелі впливу на цю категорію зловмисників. Чому поліція Рівненщини впродовж останніх декількох років змогла розпочати 150 проваджень із додатковою кваліфікацією «опір представникам влади, погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу». А Волинь та Житомир всього 3 на дві області, і то за три роки», – сказав глава Нацполіції.

Керівниками згаданих відділків на Рівненщині були: Зарічненського – Євген Мартинюк, Рокитнівського – т.в.о. Григорій Гольонко, Володимирецького – Віталій Березовський, Дубровицького – Костянтин Головатюк та Сарненського – Руслан Яковчук.

Читайте також:

«Голови геть»: Зеленський не обмежився звільненням поліцейських «бурштинових» регіонів

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, рівне, Волинь, Політика, звільнення, поліція, бурштин
В тему