23 Серпня 2019
Новини

ТОП-50 найкращих вчителів України: у списку є волинський педагог-новатор із власним Youtube-каналом

ТОП-50 найкращих вчителів України: у списку є волинський педагог-новатор із власним Youtube-каналом

Вчителька з Ковеля Оксана Хомич ввійшла в ТОП-50 найкращих учителів України, номінованих на премію Global Teacher Prize Ukraine.

Про це повідомила секретар Ковельської міської ради Віра Федосюк у Facebook.

«Напередодні нового навчального року хотілося б поділитися великою радістю з учительською спільнотою Ковельщини та з усіма земляками з приводу того, що випускниця 2001року спеціалізованої школи № 3, Ковельської філії ВОМАН Хомич Оксана ввійшла в ТОП-50 найкращих учителів України, номінованих на премію Global Teacher Prize Ukraine.

Це щорічна національна премія для вчителів-новаторів, агентів освітянських змін, вона покликана привернути увагу до праці вчителя, підкреслити її важливість у суспільстві. Цю відзнаку засновано в 2017 році ГС «Освіторія», якою керує сьогодні Зоя Литвин після підписання меморандуму з фондом Varkey GEMS Foundation.

Премію Global Teacher Prize створив арабський мільярдер Санні Варкі, який оцінив працю вчителя в 1 млн. доларів. Конкурс відбувається під патронатом Його Високості Шейха Мохаммеда бін Рашида Аль Мактум, віце-президента ОАЕ, прем’єр-міністра та еміра Дубая. В Україні цей конкурс називають ще Нобелівською премією для учителів.

Сьогодні Хомич Оксана – учитель-методист початкових класів НВК «Новопечерська школа», аспірантка Київського університету ім. Б.Грінченка, випускниця Queen’s University, Онтаріо, Канада, он-лайн учитель Ukrainian United School, Монітоба, Канада, співрозробник Нової української школи, учасник Всеукраїнських та Міжнародних конференцій.

Вона живе за принципом народної філософії: «Де народився, там і згодився», тому стратегії НУШ почала впроваджувати в рідному Ковелі, презентуючи передовий педагогічний досвід для учителів початкових класів на базі НВК № 11, Центру гуманітарної освіти ім. Н.Касянчук, ЗОШ № 12, Вербської ЗОШ Ковельського району, по всій Волині та Україні.

Особливої уваги заслуговують напрацювання Оксани Олександрівни з теми впровадження світових освітніх технологій Daily 5 та Daily 3.

Хомич Оксана не зупиняється на шляху педагогічних інновацій, про які звітує як блогер на власному youtube-каналі Ukrainian Teacher, варто зазначити, що під час останньої зустрічі був розроблений новий проєкт співпраці між ковельськими школами та Новопечерським НВК «Мандрівна книга» з залученням дитячих письменників.

Напередодні святкування Дня Незалежності хочеться привітати нашу успішну землячку з державним святом та побажати перемоги на всеукраїнському та світовому рівнях конкурсу Global Teacher Prize, сподіваємося, що тоді про наш Ковель, як колиску талантів, почують по всій планеті», - йдеться у повідомленні.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: суспільство, Україна, Волинь, вчителі, Волинь, Відео
В тему

Останні матеріали