21 Серпня 2019
Новини

«Чайові для дрона»: піцу і посилки  китайцям доставлятимуть безпілотні авто

«Чайові для дрона»: піцу і посилки  китайцям доставлятимуть безпілотні авто

Безпілотний автомобіль доставки з бездротовою технологією 5G з’явився на дорогах міста Нанкіна, адміністративного центру провінції Цзянсу.

Компанія роздрібної торгівлі Suning Commerce Group використовує апарат заввишки всього півметра для подолання так званого «Останнього кілометра» в роздрібній торгівлі, повідомляє «День» із посиланням на азійське інформагентство Сіньхуа.

Глава науково-дослідного інституту логістики при Suning Logistics Лін Юньфей повідомив, що безпілотний автомобіль був модернізований на основі іншого такого типу автомобіля, випущеного у квітні 2018 року.

За його словами, самохідні характеристики автомобіля значно поліпшили, що дозволило йому проїжджати світлофори самостійно і на вищій швидкості. Автомобіль із середньою нормальною робочою швидкістю 8 км/год може розвивати максимальну швидкість до 15 км/год. Він також здатний виявляти перешкоди на відстані 100 метрів і їх уникати.

Коли автомобіль стикається з проблемою або зупиняється протягом тривалого часу, фонова платформа нагадуватиме техніку про необхідність прийняти ручне управління.

«Завдяки великій пропускній спроможності і низьким характеристикам затримки 5G ми можемо вручну відігнати автомобіль з дороги і переключитися назад у режим без водія після вирішення проблеми», – заявив Лін Юньфей.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, суспільство, технології, дрони, китай
В тему

Останні матеріали