У Польщі загинули двоє мешканців Волинської області, Затурцівської ОТГ, що виїхали на заробітки: 20-річний Василь Королюк, житель села Мовчанів, та 39-річний батько 5-ти дітей, житель села Затурці, Віктор Котельчук.
Про це повідомляється на сайті Затурцівська громада.
На жаль, родичі загиблих не мають коштів, аби переправити тіла для поховання в Україну, тому просять всіх небайдужих людей термінової допомоги!
«Кошти передавати: Горун Інні, Шелусі Вадиму ( Холопичі), Шелусі Олені», - повідомляє Олег Силка у групі «Підслухано Локачі» у Facebook.
Номер картки матері загиблого Котельчука Віктора Івановича 4731 2191 1303 1003 (Котельчук Любов Матвіївна)
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Волинь знову накриють морози до 20°С
6 Лютого 2026
Підтвердили загибель Захисника з Волині Олександра Удота
6 Лютого 2026
На Волині викрили коригувальника російського гру на підготовці обстрілів одразу 3-х регіонів України
6 Лютого 2026
На Донеччині загинув захисник Микола Мандзюк
6 Лютого 2026
На Дніпропетровщині помер захисник з Волині Андрій Ніфак
6 Лютого 2026
Помер захисник з Волині Валерій Васильков
6 Лютого 2026
Реклама







