20 Серпня 2019
Новини

Допоможемо Вікторії стати здоровою

Допоможемо Вікторії стати здоровою

Дев’ять років тому в родині Лесі та Володимира Павліків народилися дітки. Господь обдарував їх трійнею. Тож щиро раділи, коли привезли додому три безцінні згортки. Однак коли хлопчик і одна з дівчаток росли та розвивалися активно, то інша – Вікторія – була слабшою. Украй погано набирала вагу, виглядала більш кволою і відставала у розвитку. Тому батьки звернулися до лікарів.

«І коли нашій донечці було 10 місяців, то лікарі діагностували дитячий церебральний параліч, подвійну геміплегію, когнітивну недостатність, симптоматичну епілепсію, – розповідає мама дівчинки, жителька села Скобелка, що на Волині. – Згодом до цих захворювань додалися і нові: кіста лобно-тім’яних ділянок обох півкуль головного мозку та внутрішньо-компенсована гідроцефалія. Ми кинулися по лікарях. Шукали допомоги всюди. Однак українські медики безсилі. Згодом одна із клінік Ізраїлю погодилася взятися за лікування. Тамтешні лікарі стверджують, що зроблять усе для того, щоб наша дитина змогла повноцінно жити. Проте вартість лікування є захмарною для нас. Адже потрібно зібрати 100 тисяч доларів».

Сьогодні Вероніка та Максимко – сестричка та братик Вікторії– закінчили другий клас. Вони гарно розвиваються, добре навчаються у школі, залюбки допомагають батькам по господарству. Часто граються зі своєю сестричкою. А ще мріють, що одного дня лікарі їй допоможуть.

«Наша Вікуся дуже добра дитина, – розповідає мама. – На жаль, вона мало розмовляє. Натомість любить гуляти на вулиці, розглядати квіточки, людей, птахів. Тож часто вожу її по двору. Дуже подобається їй гортати книги. Залюбки роздивляється малюнки. І чомусь завжди тягнеться до тих книг, які великі і товсті».

Тому усім, хто хоче долучитися й допомогти Вікторії бути здоровою, просимо перерахувати кошти на картковий рахунок ПриватБанку 5168 7427 1002 1423 (Павлік Леся Олексіївна).

Номер телефону мами 097 873 16 63.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь
В тему