20 Серпня 2019
Новини

Волинська борчиня здобула «бронзу» на чемпіонаті світу

Волинянка Анастасія Алпєєва здобула «бронзу» на чемпіонаті світу з вільної боротьби серед юніорів.

Спортсменка виступала у ваговій категорії 72 кілограми, повідомляють у відділі інформаційної політики облдержадміністрації.

Волинянка впевнено перемогла спортсменку з Білорусі, але поступилася японці. Проте, це, схоже, додало сил Анастасії, адже у наступному протистоянні вона перемогла суперницю з Румунії, а в сутичці за третє місце, буквально на останніх секундах, вирвала перемогу із рук американки Алів Ніколь Фіске.

До слова, у свої 17 років Анастасія Алпєєва, вихованка Івана Палія, увійшла в десятку найкращих волинських спортсменів 2018 року.

Загалом, за підсумками чемпіонату світу з вільної боротьби серед юніорів, вітчизняна жіноча збірна посіла третю сходинку. Із Таллінну (Естонія) українки привезли чотири медалі: Аліна Акобія – срібло, а Марія Винник, Анастасія Алпєєва, Катерина Зелених − бронзу.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, вільна боротьба, спорт, спорт, Волинь