Нетверезий водій спричинив ДТП посеред білого дня.
Сьогодні вдень патрульні прибули на виклик про дорожньо-транспортну пригоду на автодорозі Н-22 Устилуг-Луцьк-Рівне: автомобіль ВАЗ лежав далеко в кюветі, поруч перебував водій 1979 року народження та пасажир, повідомляють у Патрульній поліції Волині.
Поліцейські встановили, що керманич із села Забороль, він не впорався з керуванням.
Пізніше в наркодиспансері пройшов перевірку: мав у 15 разів перевищену норму алкоголю у крові (3, 01 проміле!)
Оформленням матеріалів займалась слідчо-оперативна група, оскільки пасажир автомобіля звернувся по медичну допомогу.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
На Волині з магазину «Аврора» викрали термінал
16 Червня 2026
Підтвердилася загибель воїна з Волині Василя Душенка
16 Червня 2026
Моторошні деталі смерті ексфутболіста «Волині» Шарпара
16 Червня 2026
Волинянка видурила у пенсіонерки понад 10 тисяч доларів
16 Червня 2026
З липня в Україні зміниться розмір пенсій
16 Червня 2026
У психіатричній лікарні збудують новий корпус
15 Червня 2026
Реклама







