16 Серпня 2019
Новини

В Україні з 1 вересня школярам будуть викладати фінансову грамотність

В Україні з 1 вересня школярам будуть викладати фінансову грамотність

Підприємливість і фінансову грамотність мають в першу чергу освоїти випускники. про це наголосили в МОН. Учні 9-х та 10-х класів отримають нові навчальні матеріали, що допоможуть їм освоїти фінансову грамотність.

Про це повідомили у прес-службі Міністерства освіти і науки України.

«Програму, навчальний посібник та робочий зошит «Фінансова грамотність. Фінанси. Що? Чому? Як?» було створено 2019-го.

Вони повністю враховують зміни в фінансовій галузі за останні 5 років.

Так, є блоки про основні права споживачів фінансових послуг, правила безпечної роботи з платіжними картками, криптовалюти, електронні гроші, платіжні інтернет-інструменти тощо», - йдеться у повідомленні.

У розробці матеріалів взяли участь фахівці МОН, проекту USAID «Трансформація фінансового сектору», Університету банківської справи та низка експертів.

«Підприємливість і фінансова грамотність – одна з компетенцій, якою мають володіти учні та випускники нової української школи. Цей посібник – не просто практичний порадник. Він має розвинути в учнів критичне та системне мислення у фінансових питаннях, уміння оцінювати ризики та приймати зважені рішення щодо фінансів», – сказав заступник Міністра освіти і науки Вадим Карандій.

Пропустить через 8 Посібник складається з 5-ти розділів та 25-ти тем. З нього учні дізнаються про сучасну фінансову систему, фінансові установи та їхні послуги. За підсумками курсу школярі зможуть навчитись ефективно управляти власними фінансами та відповідально користуватись фінансовими послугами.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: суспільство, Україна, освіта, міносвіти, освіта, школа
В тему