15 Серпня 2019
Новини

Суперкубок УЄФА в яскравому матчі завоював «Ліверпуль» (фото)

У Стамбулі за трофей - Суперкубок УЄФА - боролися два англійських топ-клуби.

Так, у першому таймі переможець Ліги Європи "Челсі" виглядав активніше, створив більше моментів і заслужено пішов на перерву в ролі лідера. В середині тайму за "Ліверпуль" після удару Педро зіграла поперечина, а на 36-й хвилині Крістіан Пулішич вивів на ворота Олів'є Жиру, а француз переграв Адріана.

Відігратися тріумфатору Ліги чемпіонів «Ліверпулю» вдалося в самому початку другого тайму. Роберто Фірміно, який у перерві вийшов на заміну, скинув м'яч на Садьо Мане, а сенегалець заштовхав сферу у ворота, незважаючи на спроби Кепи Аррісабалаги врятувати ситуацію.

На 75-й хвилині поперечина зіграла за "Челсі". Кєпа зреагував спершу на удар Мохамеда Салаха, а після добивання від Вірджіла ван Дейка перевів м'яч у каркас воріт. У підсумку основний час, по ходу якого два голи "Челсі" були справедливо скасовані через офсайд, завершився внічию.

Вийти вперед "Ліверпулю" вдалося вже на п'ятій хвилині овертайму. Мане оформив дубль, вколотивши м'яч під поперечину після пасу Фірміно. Але "Челсі" досить швидко відігрався. Адріан збив у штрафному Теммі Абрахама, а Жоржиньо реалізував пенальті.

У серії післяматчевих пенальті єдину осічку допустив Теммі Абрахам. Адріан зреагував на удар молодого форварда. "Ліверпуль" в четвертий раз в кар'єрі став володарем Суперкубка УЄФА.

Зазначимо, що цей матч вперше в історії Суперкубка УЄФА судила арбітр-жінка - француженка Стефані Фраппар.

Ліверпуль - Челсі - 2:2 (по пенальті - 5:4)

Голи: Мане, 48, 95 - Жиру, 36, Жоржиньо, 100 (з пенальті)

"Ліверпуль": Адріан, Робертсон (Александер-Арнолд, 91), Матіп, ван Дейк, Гомес, Фабіньо, Хендерсон, Мілнер (Вейналдум, 64), Окслейд-Чемберлен (Фірміно, 46), Мане (Орігі, 102), Салах

"Челсі": Аррісабалага, Емерсон, Зума, Крістенсен (Томорі, 84), Аспілікуета, Жоржина, Канте, Ковачич (Барклі, 101), Педро, Пулішіч (Маунт, 74), Жиру (Абрахам, 74)

Серія пенальті: 1:0 - Фірміно, 1:1 - Жоржиньо, 2:1 - Фабіньо, 2:2 - Барклі, 3:2 - Орігі, 3:3 - Маунт, 4:3 - Александер-Арнолд, 4:4 - Емерсон, 5:4 - Салах, 5:4 - Абрахам (воротар)

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Таблоїд, Світ, Фото