13 Серпня 2019
Новини

На відомих українських курортах нечистоти зливають в море та пісок

На відомих українських курортах нечистоти зливають в море та пісок

На відомому українському курорті Кирилівка стався скандал. На території Федотової коси бази відпочинку зливали в море і пісок нечистоти.

Про це на своїй сторінці в Facebok повідомила місцева мешканка Ганна Ільяшенко.

Вона повідомила, що в результаті рейду екологів та активістів було виявлено жорстке порушення санітарних норм. «Відзначилися» бази «Роза вітрів» і «Соляріс».

«На популярних курортах в Запорізькій області активісти Азовської громадської варти, Кирилівської муніципальної варти, Приазовського національного природного парку, державної Азовської морської екологічної інспекції та поліції провели рейд і виявили чергові порушення з боку баз відпочинку «Роза вітрів» (Федотова Коса) і «Соляріс» (Коса Пересип) Так, «Соляріс» зливає нечистоти у лиман, а «Роза вітрів» — в пісок і море. Після відпрацювання території інспекторами була знищена саморобна каналізація на б/в «Соляріс». Рейди тривають», — повідомила Ганна Ільяшенко.

На популярному українському курорті розгорівся скандал: зливали нечистоти у море і пісок (фото)На популярному українському курорті розгорівся скандал: зливали нечистоти у море і пісок (фото)Фото: Бази відпочинку зливали 

«Це база відпочинку «Роза вітрів» !!! Ці зливні труби зариті прямо в пісок !!! Це пляж на Федотовій косі !!! Власники, схаменіться, ви вбиваєте море !!!» - написала Анна.

Ганна Ілляшенко закликає власників баз відпочинку припинити екологічну катастрофу, яку вони влаштовують і привернути увагу громадськості до цієї проблеми.

 

Все про: Україна, суспільство, НП, курорт, пісок, азовське море, екологія
В тему