7 Серпня 2019
Новини

Вже зробив: Зеленський звільнив Богдана з посади голови Адміністрації президента

Вже зробив: Зеленський звільнив Богдана з посади голови Адміністрації президента

У відповідь на петицію до президента звільнити Андрія Богдана з посади голови Адміністрації президента Володимир Зеленський відповів, що вже зробив це.

Про це пише Українська правда.

Відповідь президента на електронну петицію №22/053772-еп від 23 травня:

«Відповідно до статті 40 Конституції України та статті 23-1 закону України «Про звернення громадян» мною розглянуто розміщену на вебсайті Офіційного інтернет-представництва президента України електронну петицію щодо звільнення Богдана Андрія Йосиповича з посади глави Адміністрації президента України, яку підтримали понад 25 000 громадян.

Стосовно порушеного у петиції питання зазначаю, що указом президента України від 25 червня 2019 року №434 А.Богдана звільнено з посади глави Адміністрації президента України».

Чому це важливо: Президент Володимир Зеленський ігнорує вимогу частини суспільства прибрати юриста Ігоря Коломойського Андрія Богдана з керівної посади при президенті.

Адже після інавгурації, 20 червня, Володимир Зеленський переформатував Адміністрацію президента в Офіс президента. Андрій Богдан, який був головою АП, став керівником ОП.

Богдан заявляв, що під закон про люстрацію він потрапив «абсолютно несправедливо».

1 серпня джерело в Офісі президента поширило серед журналістів інформацію, що Андрій Богдан написав заяву про звільнення «за власним бажанням з моменту бажання».

Президент Володимир Зеленський після цього заявив, що такі заяви на звільнення підготували всі люди з його команди.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Політика, володимир зеленський, андрій богдан, адміністрація президента, петиція, звільнення
В тему