7 Серпня 2019
Новини

У Луцьку подорожчає проїзд у тролейбусах

У Луцьку подорожчає проїзд у тролейбусах

Вартість проїзду у міському електротранспорті Луцька зросте до 4 гривень.

Рішення про здорожчання вартості проїзду у тролейбусах міста Луцька ухвалили сьогодні, 7 серпня, під час засідання виконавчого комітету міської ради, інформує Луцька міська рада.

Варто зазначити, що це рішення сьогодні є на часі, і над його розробкою спеціалісти департаменту економічної політики працювали не один місяць. За словами першого заступника міського голови Григорія Недопада, вартість проїзду у маршрутних автобусах уже зросла. Враховуючи збільшення цін на електроенергію, пропонується затвердити тариф, який є економічно обгрунтованим.

За словами директора КП «Луцьке підприємство електротранспорту» Володимира Пуца, чинний тариф на проїзд у тролейбусах встановили у червні 2018 року. Протягом року значно зросли ціни на електроенергію, розхідні матеріали, запасні частини для ремонту та проведення технічного обслуговування транспортних засобів. З 1 серпня 2019 року ціни на енергоносії знову зросли, що стане додатковим навантаженням на підприємство та міський бюджет. Окрім цього, змінився розмір прожиткового мінімуму, відповідно до якого розраховують заробітні плати працівників. 73% рухомого складу транспорту є зношеними, тому потребують додаткових коштів на обслуговування та ремонт. Також ремонту та підтримки у належному стані потребує і контактна мережа. Тому станом на сьогодні питання підвищення вартості поїзду – цілком на часі.

Під час обговорень перший заступник міського голови Григорій Недопад зазначив, що міська рада вже оголосила тендер на придбання нових низькопорогових тролейбусів, які замінять частину застарілого рухомого складу ЛПЕ. Водночас і наявний склад транспорту потребує витрат на ремонт. Невдовзі у Луцьку з’явиться набагато більше муніципального транспорту, аби ним могли користуватися різні верстви населення.

Члени виконавчого комітету підтримали проєкт рішення. Зміни набувають чинності на наступний день після офіційного оприлюднення цього рішення у друкованих засобах масової інформації.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, луцьк, громадський транспорт, ціни, громадський транспорт
В тему