5 Серпня 2019
Новини

В Іспанії скандал: через російський прапор українські туристи виселились з готелю

В Іспанії скандал: через російський прапор українські туристи виселились з готелю

В Іспанії, одному з готелів, розгорівся скандал. На прохання українських туристів прибрати російський прапор, розвішаний у ресторані готелю, адміністрація відповіла відказом.

Про цю подію на своїй сторінці у Facebook повідомив Давид Пластер.

«Міжнародним скандалом завершилася вечеря в одному з готелів на узбережжі Коста-Дорада. На ввічливе прохання прибрати російський прапор із зони відпочинку українців, які безпосередньо постраждали від російської агресії, адміністратор ресторану висміяв гостей і підтвердив підтримку вбивства українців росіянами», – повідомив він.

Українці попросили адміністратора готелю прибрати прапор, щоб сім’ї, в яких є загиблі від рук російських військових, не почувалися жахливо під час вечері.

«Втім, адміністратор, очевидно, виявився палким прихильником російської політики, тому що у грубій формі відмовив гостям, додавши, що його позиція – це позиція всієї Іспанії. До суперечки на рецепції приєдналися громадяни Росії, яких адміністрація попросила особисто розібратися з шокованими українцями. Щоб яскравіше продемонструвати зневагу до громадян України, на розважальному вечорі біля басейну готелю аніматори почали виконувати військові російські пісні», – додав Пластер.

Після того, як українці попросили туроператора переселити їх до іншого готелю, туристам виставили штрафи за зняття броні.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, НП, іспанія, скандал, російський прапор, туристи
В тему

Останні матеріали