2 Серпня 2019
Новини

Від Анджеліни Джолі відмовляється рідна дочка

Від Анджеліни Джолі відмовляється рідна дочка

Анджеліна Джолі переживає новий скандал у сім'ї. На цей раз нерви актрисі робить її 13-річна дочка Шайло, яка хоче кинути матір і переїхати до свого батька Бреда Пітта.

Про це повідомляє видання Latin Times.

Дівчинка нібито була нещаслива, коли жила з Джолі під одним дахом і тому вирішила назавжди покинути свою матір. При цьому вона навіть не питала згоди Джолі на переїзд до Пітта.

Анджеліна Джолі може позбудеться своєї дитини: що відомо

Усміхнена Шайло 

Шайло також охарактеризувала будинок Джолі, як «неблагополучну зону лиха» і заявила, що не може це більше виносити. За словами інсайдера, Джолі заперечує те, що Шайло відчуває якийсь дискомфорт, і вважає, що це просто перехідний вік.

У свою чергу, Пітт був щасливий дізнатися, що Шайло нарешті вирішила жити з ним. Хоча йому було важко уявити подібну ситуацію з іншими дітьми, які перебувають під опікою Джолі. Він натхнений тим, що їх біологічна дочка вибрала його.

Анджеліна Джолі може позбудеться своєї дитини: що відомо

Анджеліна Джолі з дітьми 

Джерело також розповіло, що Пітт планує забрати інших п'ятьох дітей від Джолі.

«Ніхто б не здивувався, якщо б до кінця літа Бред виховував один шістьох дітей у своєму домі», - заявило джерело.

Раніше повідомлялося про те, що 13-річна дочка Анджеліни Джолі і Бреда Пітта готується до зміни статі.

Ще в 2010 році, коли Шайло було всього 3 роки, Джолі розповіла про особливості самосприйняття дочки. За її словами, вона любила одягатися, як хлопчик і хотіла бути хлопчиком, тому їй навіть зробили відповідну зачіску.

Тому у віці 12 років за підтримки батьків, почала приймати гормони, щоб змінити свою зовнішність у відповідності зі своєю ідентифікацією. 

Варто зазначити, що Шайло - перша біологічна дитина Джолі та Пітта. Актриса також народила близнят Нокса і Вів'єн (10 років) від зоряного чоловіка. Інші діти - 17-річний Меддокс, 15-річний Пакс і 14-річна Захара були усиновлені. Після розлучення Пітт продовжує бачитися з дітьми.

Все про: Таблоїд, Світ, анджеліна джолі, бред пітт, діти
В тему

Останні матеріали