26 Липня 2019
Новини

Дарунки за хлопчика: у польському селищі народжуються одні дівчатка

Дарунки за хлопчика: у польському селищі народжуються одні дівчатка

У селищі Miejsce Odrzanskie, що на півдні Польщі, неподалік від кордону з Чехією, за останні дев'ять років не народилося жодного хлопчика. Мер містечка Раймунд Фришко оголосив нагороду парі, яка народить хлопчика.

Про це повідомляє портал The First News у четвер, 25 липня.

«Мені ця ситуація здається незвичайною, тому варто спробувати зрозуміти, в чому причина. Я вирішив нагородити батьків, які народять першого хлопчика. Я не розкрию зараз, що це буде, але обіцяю, що воно того варте», - розповів він.

Мер також ініціював перевірку історичних записів, щоб зрозуміти, повторювалася ще коли-небудь така ситуація на цій території.

«Пояснити цю загадку буде досить складно, але тут дійсно дівчатка народжуються набагато частіше, ніж хлопчики», - сказав Фришко.

Томаш Голяшов, глава бригади пожежників (24 дівчини і 8 чоловіків), розповів, що така ситуація триває в селі вже кілька десятиліть.

«Я приїхав сюди, одружився на місцевій дівчині, яка народила мені двох дівчаток. У сусіда та ж ситуація. Я хочу собі сина, але мені здається це чимось нереальним», - розповів він.

У селищі проживає 300 жителів, і більшість з них жінки. Останній хлопчик, який народився в селі, і який досі живе там, був 12 років тому. 

Тепер ця новина викликала інтерес професора Рафала Плоскі, завідувача кафедри медичної генетики Варшавського медичного університету.

Він сказав: «Ми повинні заглибитися в історію і перевірити статистику народжуваності. Тоді слід перевірити, чи батьки дівчинки не пов’язані між собою, навіть у дуже віддаленій мірі. 

«Наступний крок - проведення точного інтерв’ю з батьками та дітьми, перевірка екологічних умов. Тільки тоді може з’явитися якийсь слід».

Ми писали, що більшість українських батьків дають своїм дітям звичні імена. Як і раніше, найпопулярнішими в Україні є Анна, Анастасія, Вероніка, Софія, а також Артем, Максим, Матвій. Але є і дивні винятки. Так, є батьки, які намагаються подарувати своєму малюкові незвичайне ім’я. Наприклад, з початку року в Україні тепер ростуть хлопчики, яких назвали Гермес, Діоніс, Платон, Еней, Аполлон, і дівчатка з іменами Вілора, Росаліна, Аделія.


Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, суспільство, народжуваність, дівчата, польща, діти, Курйози
В тему