25 Липня 2019
Новини

В Криму розграбували майно собору ПЦУ

В Криму розграбували майно собору ПЦУ

Окупаційна влада Криму розграбувала майно Кафедрального собору святих рівноапостольних Володимира і Ольги Православної церкви України (ПЦУ) в Сімферополі.

За словами очільника Кримської єпархії ПЦУ архієпископа Климента, це сталося під час його поїздки в США на конференцію з питань релігійної свободи, організованої Державним департаментом США, передає Крим.Реалії.

Він зазначив, що в так званому «міністерстві майнових і земельних відносин Криму» назвали це «внутрішнім ремонтом» приміщень собору.

«Ситуація дуже критична. Все відбувалося, коли я не був в Криму. Згідно з рішенням суду, в 2017 році, було вилучено 110 квадратних метрів площі першого поверху. Вона була опечатана і перебувала під замком. Але разом з тим було описано і зберігалося церковне майно: крісла, ікони, меблі, килими, посуд, столи, столові прибори. Зараз це все розграбовано і розламано. Частину речей я побачив на вулиці на звалищі. Де поділися інші речі – я не знаю», – повідомив священнослужитель.

Климент наголосив, що за знищення Кафедрального собору ПЦУ повинні бути введені санкції проти Росії, керівників російського міністерства і «всіх причетних».

«Якщо вони не зупиняться, якщо церква буде знищена – будуть застосовані санкції», – сказав віН.

Ми писали про те, що лідер Православної церкви України в Криму архієпископ Климент розповів державному секретарю США та американським урядовцям про утиски, яких зазнає українська церква та громада в Криму.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: НП, Україна, Політика, крадіжка, крим, православна церква україни
В тему