23 Липня 2019
Новини

Чоловік помер від укусу бджоли

Чоловік помер від укусу бджоли

Трагедія трапилася на Черкащині.

39-річний мешканець села Чаплинка Черкаської області помер від анафілактичного шоку внаслідок укусу бджоли, пише Телеканал новин 24.

Комаха вжалила чоловіка, коли той порався на городі. У нього розпочалась сильна алергічна реакція. Дихальні шляхи швидко набрякли, тож, не дочекавшись приїзду лікарів, чоловік помер.

За словами терапевта Лисянської районної лікарні Володимира Савченка, чоловіка можна було б врятувати, якби поруч був лікар, що вів би препарат від анафілактичного шоку.

«У людини дуже сильно набрякає горло і язик, різко падає тиск. Вона може померти за кілька хвилин. Були випадки, що смерть наставала вже через 40 секунд», – зазначив він.

Сільська голова Валентина Виноградова розповіла, що зазвичай поряд із чоловіком перебувала його дружина, яка надавала домедичну допомогу у таких випадках. Проте цього разу вона поїхала в Черкаси у справах.

Що робити при укусі комахи?

    За наявності жала – видаляємо його.

    На місце укусу прикладаємо холод.

    При виникненні місцевих алергічних реакцій – їдемо до лікарні, і в дорозі розпочинаємо лікування.

Перше, що необхідно спожити – антигістамінний препарат – Едем, Цитрин, Димедрол, Супрастин і т.д., якщо ж пацієнт – дитина, то необхідно використати сироп.

При виникненні набряку Квінке – викликаємо швидку, а також – для дорослих – 12 мг дексаметазону, для дітей – свічка Ректодельт. При виникненні анафілактичного шоку – виклик швидкої та серцево-легенева реанімація.

Читайте також:

На Волині чоловік загинув на риболовлі через струм

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: НП, Україна, бджоли, смерть, черкаси
В тему