22 Липня 2019
Новини

Вибори на Волині: комісія підписала «протокол із майбутнього»

Вибори на Волині: комісія підписала «протокол із майбутнього»

На сільській дільниці в Локачинському районі члени ДВК поставили підписи на протоколі «наперед».

На Волині на дільниці №070468 (ОВО №20) станом на 23:19 21 липня комісія склала протокол про підрахунок голосів у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі, датований 00:30 22 липня, повідомляють у ГМ ОПОРА.

На дільниці у селі Конюхи Локачинського району з'явився «протокол із майбутнього». Попри те, що підрахунок голосів по загальнодержавному окрузі завершили ще 21 липня, у протоколі проставили час після опівночі, аби вийшло, що він заповнений уже 22 липня. Тож перший примірник протоколу датований 00:30 22 липня.

Згідно із частиною 5 статті 91 Закону України «Про вибори народних депутатів України» у протоколах про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці у загальнодержавному окрузі в межах одномандатного округу та в одномандатному окрузі зазначаються дата і час (година і хвилини) його підписання членами дільничної виборчої комісії. Кожен примірник протоколу підписується головою, заступником голови, секретарем та іншими членами дільничної виборчої комісії, які присутні на засіданні виборчої комісії. Член дільничної виборчої комісії, присутній на засіданні дільничної виборчої комісії, зобов'язаний підписати протокол про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці.

Читайте також:

Якою була явка виборців на Волині, та який волинський округ – у лідерах

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, дострокові вибори, вибори, двк
В тему