В Україні тривають парламентські вибори-2019. На дільницях вже встигли зробити свій вибір лідер партії «Слуга народу» Дмитро Разумков, Олег Ляшко, Михайло Поплавський, Юлія Тимошенко, Юрій Бойко та Андрій Парубій.
«Зміни почалися 3 місяці тому. Сьогодні це лише продовження. Ми вважаємо це третім туром виборів. До нас прийшло розуміння, що треба глобально змінювати систему», – сказав Разумков перед входом до дільниці.
Під час того, як Разумков вкидав в урну свій бюлетень до нього підійшла жінка, яка почала критикувати політика. Вона побажала Разумкову, аби його партію не спіткав такий успіх, як Володимира Зеленського на президентських виборах.
![](https://t1.ua/prm_mat/kazanova.jpg)
![](https://t1.ua/prm_mat/kazanova_mob.jpg)
Олег Ляшко прийшов на виборчу дільницю разом із дружиною Росітою. «Настрій в мене хороший головне, що люди можуть обирати собі владу. Українці – джерело влади. Я проголосував за себе, бо хочу, щоб Україна була сильною. Хай і люди проголосують правильно, за Ляшка», – сказав політик.
Одночасно із Ляшком віддати свій голос на виборах прийшла й очільниця «Батьківщини» Юлія Тимошенко.
«Ви знаєте історію України, знаєте, скільки разів нація помилялася, обираючи кланових лідерів чи їх маріонеток. Тому я хотіла б, щоб всі голосували зараз з відчуттям що Україні нема часу на експерименти. Нам відразу після виборів треба приступати до роботи. Кожен бюлетень сьогодні – це бюлетень за життя України, за життя наших дітей та онуків», – сказала лідерка БЮТу.
Перший номер «Опозиційно платформи – За життя» Юрій Бойко написав у своєму Facebook, що голосував «за мир».
«Я проголосував за мир, проголосував за людське життя за все те, що мені сказали зробити люди, коли я був в поїздках два місяці по країні... Сподіваюся, що наш вибір буде втіленням того, що вони хочуть бачити від політиків», – сказав Бойко після голосування.
Після 11 на дільниці з'явився голова Верховної Ради Андрій Парубій.
«За 2 тижні має відбутися підрахунок голосів, а потім дається час на скликання засідання. Я, як голова Верховної Ради України маю скликати першу робочу групу, як тільки опублікують результати виборів. Я буду пропонувати, щоб ми розпочали роботу вкінці серпня – на початку вересня», – сказав після власного голосування спікер Парубій у відповідь на запитання журналістів.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.