18 Липня 2019
Новини

Зеленський роздасть «друге громадянство» етнічним українцям з інших країн

Зеленський роздасть «друге громадянство» етнічним українцям з інших країн

Президент пропонує видати українських паспорти представникам діаспори з «дружніх Києву країн».

Пропозиція з’явилася через кілька годин після того, як президент Росії розширив категорії громадян України, які можуть претендувати на російський паспорт, передає «Радіо Свобода».

В Офісі президента України повідомили, що глава держави Володимир Зеленський виступає з ініціативою надавати друге громадянство етнічним українцям із дружніх до Києва країн.

«Президент України доручає МЗС розробити механізм надання українського громадянства як другого для етнічних українців з дружніх нам країн, які прагнуть долучитися до розвитку своєї історичної батьківщини», – йдеться в повідомленні.

У президентській канцелярії також зазначили, що Зеленський доручив розробити механізм спрощеної видачі українських паспортів «людям, які потерпають від порушення прав і свобод у своїх країнах».

Відзначимо, пропозиція Зеленського про громадянство для представників діаспори та спрощення процедур для потерпілих від порушення прав і свобод з’явилася через кілька годин після того, як глава РФ Володимир Путін укотре розширив категорії громадян України, які можуть претендувати на спрощене отримання російського громадянства.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Політика, суспільство, володимир зеленський
В тему

Останні матеріали