16 Липня 2019
Новини

Кожна дев'ята людина у світі голодує, — ООН

Кожна дев'ята людина у світі голодує, — ООН

Кількість голодуючих людей в останні роки збільшилася. На сьогоднішній день від голоду страждають 820 мільйонів осіб, тобто кожна дев'ята людина в світі.

Про це повідомляє УНН з посиланням на ООН. 

Рівень голоду зростає в африканських країнах - там він досягає майже 20 відсотків, в Латинській Америці і Карибському регіоні (близько 7 відсотків) і Азії (12 відсотків). Якщо нинішні тенденції збережуться, підкреслюють експерти, то досягти Цілей сталого розвитку номер 2 - ліквідації голоду - до 2030 року не вдасться. 

У доповіді наголошується, що голод зростає в тих країнах, де також відзначається зростання соціальної нерівності. Представникам найуразливіших груп населення все важче «вирватися» з бідності і оговтатися від наслідків економічної кризи.

У доповіді також підкреслюється, що у 1,3 мільярда осіб - понад 17 відсотків світового населення - немає можливості повноцінно харчуватися.

«Ці люди не страждають від голоду, але, тим не менш, вони недоїдають, і у них можуть виникати пов'язані з цим проблеми зі здоров'ям», - повідомляється в доповіді. 

Крім того, в ООН зазначили, що в минулому році кожне сьоме немовля в світі народилося з недостатньою вагою. Автори доповіді вказують на необхідність створення умов для підтримки продовольчої безпеки, особливо під час економічних криз.

Поряд з цим експерти висловлюють стурбованість через проблему ожиріння в світі. За даними ООН, у світі налічується близько 670 мільйонів осіб, які потерпають від цього.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: суспільство, Світ, голодування, харчування, ожиріння
В тему