14 Липня 2019
Новини

Google тестує нову соцмережу

Google тестує нову соцмережу

Після нещодавнього закриття Google+ корпорація розробила соціальний додаток Shoelace (Шнурки).

Про це інформує ТСН.

Новий проект покликаний об’єднати людей, які живуть поруч з однаковими інтересами. Вказавши в Shoelace свої хобі або улюблені розваги, користувачі зможуть знаходити тематичні заходи та зустрічі поблизу, а також створювати власні івенти. Приєднавшись до події, можна обговорити її з іншими учасниками в загальному чаті. Також в додатку є можливість запрошувати на зустрічі інших людей, навіть якщо вони не користуються цією соціальною мережею.

Програма поки доступна на платформах Android і iOS, інформації про веб-версію додатку поки немає. Розробники проводять закрите тестування продукту на території Нью-Йорка, реєстрація можлива тільки за запрошеннями.

Розробленням соцмережі займається невелика команда з підрозділу Area 120, який спеціалізується на експериментальних продуктах Google. За словами творців проекту, назва Shoelace («шнурки») є посиланням на його мету - пов'язувати людей зі спільними інтересами, так само як зв'язуються кінці шнурків на черевиках. За цією ж аналогією заходи, які створюються в додатку, були названі Loops – «петлі».

Нагадаємо, що 2 квітня офіційно припинила роботу соцмережа Google+. Існування соцмережі вирішили припинити тоді, коли було виявлено величезну помилку, через яку стався витік даних пів мільйона користувачів, а згодом через іншу помилку у безпеці соцмережі були вкрадені дані ще 50 мільйонів юзерів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Старовинні та екзотичні: які імена популярні в Луцьку (відео)

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, суспільство, цікаво знати
В тему